Asterisk PNG Transparent

Download top en beste gratis van hoge kwaliteit Asterisk PNG Transparent achtergronden verkrijgbaar in verschillende maten. Klik op een van de onderstaande afbeeldingsminiaturen om de volledige resolutie van PNG-formaat te bekijken.

Licentie -info: Creative Commons 4.0 BY-NC

Ingezonden door aan Dec 26, 2021

Advertisements

De asterisk is een symbool dat in typografisch wordt gebruikt. Het haalt zijn naam aan het feit dat het lijkt op een traditionele weergave van Aâ.

Het wordt vaak ster genoemd door computerwetenschappers en wiskundigen. Een asterisk is meestal vijf punten in SANS-Serif-lettertypen, zes punten in Serif-lettertypen en zes of acht punten bij handgeschreven in het Engels. Het is het meest typisch – om een ??voetnoot te brengen. Het wordt ook gewoonlijk gebruikt om ongepaste termen te blokkeren en een correctie te maken voor een eerdere op.

In de leeftijd is de asterisk eerder werkzaam als eenâ. Aristarchus van Samothrace gebruikte een tweeduizend jaar oud symbool dat bekend staat als de Asteriskos om lijnen te markeren die werden gedupliceerd in Homerische poëzie bij het bewerken. Het is ook bekend dat Origen Asteriskos heeft gebruikt om aan te geven aan vermiste Hebreeuwse lijnen in zijn hexapla. De asterisk veranderde – over, maar het doel als een symbool voor foutcorrectie bleef hetzelfde.

De asterisk werd vaak in de middeleeuwen gebruikt om een ??specifiek tekstgebied te benadrukken, meestal met betrekking tot dat deel van de tekst met een marginaal. Een asterisk werd aan de andere kant niet altijd gebruikt.

Een theorie voor de oorsprong van de asterisk is dat deze is afgeleid van de 5000-jarige Sumerische karakter Dingir, hoewel deze theorie puur visueel lijkt te zijn.

Tijdens het seizoen 1961, toen Roger Maris van de New York Yankees op het punt stond Babe Ruth’s 34-jarige single-season record te breken, werd het woord voor het eerst gebruikt inâ. Ruth sloeg 60 thuisruns in slechts 154 wedstrijden, maar Maris speelde voor het eerst in het nieuw vergroot seizoen van de American League’s nieuw uitgebreide 162-game-seizoen.

Honkbalcommissaris, Frick, een van Ruth’s tijdens zijn leven, hield een persconferentie om zijn ⠀ œRuling⠀ te kondigen dat als Maris langer dan 154 wedstrijden zou nemen, beide records zouden worden erkend door Major League Baseball, maar dat Marisâ, maar dat Maris ‘zou worden herkend door Major League Baseball, maar dat Maris’ zou worden herkend door Major League Baseball, maar dat Maris ‘zou worden herkend door Major League Baseball, maar dat Maris’ zou worden herkend door Major League Baseball, maar die Major League Baseball, maar dat Maris ‘ € ™ prestatie moet worden vermeld naast Ruth’s in de ⠀ œRecord’s ⠀ ™ met wat ⠀ œdistinive mark.⠀

Niet Frick, maar New York Daily News – Dick Young stelde de asterisk op dat moment voor. De waarheid was dat MLB tot vele jaren later geen directe autoriteit had over alle recordboeken, en het was allemaal slechts een voorstel van Frick. Binnen een paar jaar was het debat gedaald en Maris werd door alle grote honkbalrecordhouders genoemd als de recordhouder van het single-seizoen.

Desondanks had Maris het stigma van het hebben van een besmet record voor vele jaren, en het idee van een asterisk die minder dan geaccepteerde ⠀ œofficieel⠀ records gemeenschappelijk is geworden in sport en andere concurrentieactiviteiten. In de zinspeling op de kwestie was een tv-film uit 2001 over het recordseizoen van Maris met de titel 61asterisk PNG.

Het debat over de legitimiteit van honkbalplaten en of criteria al dan niet aan hen moeten worden toegevoegd, brak in de late jaren negentig opnieuw uit, toen het record van Maris werd verbrijzeld door een overspanning van steroïden. Ondanks het feit dat het gebruik van steroïden van Mark McGwire duidelijk was – en vervolgens bevestigde – toen hij in 1998 70 thuisruns sloeg, deden de heersende autoriteiten niets, naar de ergernis van veel fans en sportswriters. Drie jaar later verhoogde zelf toegelaten steroïde gebruiker Barry Bonds het record naar 73, waardoor fans een andere asterisk in de platenboeken hadden gevraagd.

Tijdens het seizoen 2007, toen Bonds naderden en uiteindelijk Hank Aarons carrière thuisrun van 755 verbrijzelden, waren fans zeer vocaal en eisten dat honkbal tussenbeide kwam.

Advertisements

Fans woedend over wat ze zagen als onnodig milde sancties tegen de Astros-spelers noemden de club de ⠀ œHouston Asterisks’s na een MLB’s ontdekten de betrokkenheid van de MLB in een tekensteelschema tijdens het seizoen 2017, waarin zij tijdens het seizoen 2017, waarin zij Won de World Series.
Download Asterisk PNG Images Transparante Gallery.

Verwante PNG: